Producenci
Promocje
Manta Kamera sportowa Manta MM9259 UHD WiFI
Manta Kamera sportowa Manta MM9259 UHD WiFI
367,99 zł 326,32 zł 299,18 zł 265,30 zł
szt.
ACME EUROPE Kamera sportowa Acme VR302 4K z Wi-Fi, pilotem i akcesoriami
ACME EUROPE Kamera sportowa Acme VR302 4K z Wi-Fi, pilotem i akcesoriami
723,99 zł 664,52 zł 588,61 zł 540,26 zł
szt.
ACME EUROPE Kamera sportowa Acme VR06 Ultra HD z Wi-Fi i akcesoriami
ACME EUROPE Kamera sportowa Acme VR06 Ultra HD z Wi-Fi i akcesoriami
353,99 zł 315,88 zł 287,80 zł 256,81 zł
szt.
TCL Telewizor LED 65 cali 65P615
TCL Telewizor LED 65 cali 65P615
2 999,99 zł 2 815,32 zł 2 439,02 zł 2 288,88 zł
szt.
BenQ Projektor Benq MW560 DLP WXGA 4000ANSI 20 000:1 2xHDMI
BenQ Projektor Benq MW560 DLP WXGA 4000ANSI 20 000:1 2xHDMI
2 362,99 zł 2 253,88 zł 1 921,13 zł 1 832,42 zł
szt.
Honeywell THR99C3110 sterownik, zasilacz, moduł przekaźnikowy
Honeywell THR99C3110 sterownik, zasilacz, moduł przekaźnikowy
1 043,99 zł 967,58 zł 848,77 zł 786,65 zł
szt.
Xblitz Kamera Sportowa Xblitz Move 4K plus
Xblitz Kamera Sportowa Xblitz Move 4K plus
462,99 zł 447,93 zł 376,41 zł 364,17 zł
szt.
QNAP Serwer plików NAS QNAP TS-453BU-2G
QNAP Serwer plików NAS QNAP TS-453BU-2G
5 029,99 zł 4 743,82 zł 4 089,42 zł 3 856,76 zł
szt.
Goodram Dysk SSD zewnętrzny GOODRAM HL100 512GB USB-C (450/420) czarny
Goodram Dysk SSD zewnętrzny GOODRAM HL100 512GB USB-C (450/420) czarny
375,99 zł 332,02 zł 305,68 zł 269,93 zł
szt.
Goodram Pamięć DDR4 GOODRAM SODIMM 16GB 3200MHz CL22
Goodram Pamięć DDR4 GOODRAM SODIMM 16GB 3200MHz CL22
333,99 zł 291,18 zł 271,54 zł 236,73 zł
szt.
D-Link DXS-3600-EM-Stack 2-port 120G CXP Interface D-Link DXS-3600-EM-Stack 2-port 120G CXP Interface
Producent: D-Link
Cena: 1 985,99 zł (netto: 1 614,63 zł )
szt.
zobacz więcej
DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3920 DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3920
Producent: DAHUA
Cena: 340,99 zł (netto: 277,23 zł )
szt.
zobacz więcej
DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3950 DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3950
Producent: DAHUA
Cena: 368,99 zł (netto: 299,99 zł )
szt.
zobacz więcej
DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3950 DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3950
Producent: DAHUA
Cena: 368,99 zł (netto: 299,99 zł )
szt.
zobacz więcej
DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3970 DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3970
Producent: DAHUA
Cena: 579,99 zł (netto: 471,54 zł )
szt.
zobacz więcej
DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3970 DAHUA Moduł SFP DAHUA PFT3970
Producent: DAHUA
Cena: 349,99 zł (netto: 284,54 zł )
szt.
zobacz więcej
Intel Moduł Intel E10GSFPSR 903239 Intel Moduł Intel E10GSFPSR 903239
Producent: Intel
Cena: 795,99 zł (netto: 647,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Intel Moduł Intel E10GSFPSR 903239 (WYPRZEDAŻ) Intel Moduł Intel E10GSFPSR 903239 (WYPRZEDAŻ)
Producent: Intel
Cena: 548,99 zł (netto: 446,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Intel Moduł SFP+LR Optic E10GSFPLR Intel Moduł SFP+LR Optic E10GSFPLR
Producent: Intel
Cena: 2 075,99 zł (netto: 1 687,80 zł )
szt.
zobacz więcej
MikroTik S+RJ10 Moduł SFP+ 10Gb/s, RJ45 MikroTik S+RJ10 Moduł SFP+ 10Gb/s, RJ45
Producent: MikroTik
Cena: 297,99 zł (netto: 242,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Planet MODUŁ SFP MGB-TLB20 WDM TX 20KM Planet MODUŁ SFP MGB-TLB20 WDM TX 20KM
Producent: Planet
Cena: 258,99 zł (netto: 210,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Planet Moduł SFP+ Planet Planet Moduł SFP+ Planet
Producent: Planet
Cena: 1 523,99 zł (netto: 1 239,02 zł )
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI Moduł SFP+ UBIQUITI UF-RJ45-10G UBIQUITI Moduł SFP+ UBIQUITI UF-RJ45-10G
Producent: UBIQUITI
Cena: 360,99 zł (netto: 293,49 zł )
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI UF-SM-10G 10G U Fiber, Single-Mode Module, 2pcs UBIQUITI UF-SM-10G 10G U Fiber, Single-Mode Module, 2pcs
Producent: UBIQUITI
Cena: 458,99 zł (netto: 373,16 zł )
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb/s LC/UPC 127 UBIQUITI UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb/s LC/UPC 127
Producent: UBIQUITI
Cena: 806,99 zł (netto: 656,09 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl